می خوام از این به بعد به روزای هفته نمره بدم، البته بیشترش بستگی به خودم داره.

خب روز شنبه که به علت بارش برف مدرسه نرفتیم و در خانه برف باز ی کردیم(در اصل تعطیل نبود ولی خب ما نرفتیم)

خیلی لذت بخش بود، آخرین باری که اینجا برف اومده بود سه سال پیش بود ، اونم خیلی کمتر از اونی که بخوای بگی از شکل و ظاهر لذت بردی چون همه جا یه ذره بیشتر برف نداشت، ولی این بار خیلی قشنگ بود. هوا هم که سر آمد همه چیز، برام جالبه وسط بارون بیرون برم سرما می خورم ، ولی داخل برف که بیرون برم سرما می خورم. زمان هردو تا پدیده هم با یه لباس قرمز رنگ  که لباس ورزشی بود و شلوار کتان مشکی و یه سویی شرت سفید ـ خاکستری (رنگش بیشتر به سفید می زنه) بیرون رفتم.

خب از لیز خوردن رو پشت بوم و افتادن با کمر روی ایزوگام ها هم بگذریم  نمی تونیم از افتادن از لیز خوردن از پله بگذریم.

خب  شنبه بیشتر نگران امتحان ریاضی ای بودم که سه شنبه داده بودم ، آخه امتحان قبلی رو <<خوب>> شده بودم(خوب نمره توصیفی مدارس ابتدایی که بین چهارده تا هفده داده میشه من شونزده شدم) باید این یکی رو <<خیلی خوب>> می شدم که یعنی بین هجده تا بیست.

خب ما که شنبه نرفتیم ، یکشنبه هم که معلممون نداد برگه ها رو  و ما هم در اون هوای سرد زمستانی از  مدرسه راهی خانه شدیم. رسما یکشنبه رو هم هیچ کاری نکردیم.

دوشنبه هم که برگه رو دیدیم و خر ذوق شدیم با خیلی خوب شدنمون ، سه شنبه هم که حالم بهم خورد از درسامون چهارشنبههم که هیچ کار نکردیم . پنجشنبه هم که رسما وقت تلف کردم.

پس نمره‌ی این هفته به خودم حد اقل پونزده میشه(از شونزده) حد اکثرم شونزده میشه.

خب بریم کمی استراحت کنیم که از تبلت دور باشیم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Plastic garden pot - chinawateringcan.com اطلاعات بهترین سایت نون تا نون راه کار های افزایش میل جنسی و رسیدن به ارگاسم بهترین کودک انعکاس نور خريد موتور اسکوتر